Kinga Konopelko

radca prawny

Na co dzień dbam o spokój przedsiębiorców. Pomagam im działać legalnie i bezpiecznie, łącząc prawo z podejściem biznesowym. Tworzę umowy, wdrażam RODO, wspieram w prawnych aspektach działalności online. Wspieram branżę edukacyjną.
[Więcej >>>]

Sklep +48 669 505 374

Opinie

***

Marcin Kujda

prywatny nauczyciel, twórca platformy edukacyjnej dla maturzystów BRAVEL

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Kingą Konopelko, bo jest to osoba, z którą z przyjemnością się współpracuje dzięki cechom takim jak komunikatywność, uważne słuchanie, chęć pomagania innym i rzetelność.

W związku z moimi planami rozwoju w branży edukacyjnej pojawiło się u mnie wiele kwestii prawno-podatkowych, które potrzebowałem rozstrzygnąć. Dlatego odezwałem się do Pani Kingi Konopelko. Wysłałem plik z pytaniami i bardzo szybko otrzymałem wycenę wraz z terminem realizacji. Pani Kinga na bieżąco dawała znać o statusie wykonywanego zlecenia.

Widać było, że mam do czynienia z profesjonalistą. Odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymałem w formie pisemne, bo tak też wspólnie ustaliliśmy. Dzięki temu w każdej chwili jestem w stanie do nich wrócić. Odpowiedzi zostały napisane bardzo profesjonalnie i językiem, który byłem w stanie zrozumieć bez większych problemów.

Dodatkowo miałem kilka pytań uszczegóławiających, które omówiliśmy wspólnie w formie wideokonferencji. Widząc profesjonalizm Pani Kingi, zakupiłem u niej również „Pakiet MAX dla szkoły językowej – Pakiet dokumentów”, który również polecam.

Poza tym skorzystałem jeszcze kilka razy z usług Pani Kingi w większych lub mniejszych sprawach, za każdym razem byłem bardzo zadowolony i z pewnością jeszcze nie raz będę korzystał z usług prawnych w kancelarii Pani Kingi Konopelko.

bravel.pl

***

Agata Gorzelana-Weinstok

właścicielka firmy językowo-szkoleniowej, twórczyni przestrzeni rozwojowej Agata’s Way To Grow, certyfikowana trenerka biznesu, coach, mówczyni

Prowadzę firmę od kilkunastu lat, ale od zawsze brakowało mi łatwego, na wyciągnięcie ręki dostępu do wzorów dokumentacji niezbędnej każdej szkole językowej. Męczyłam się z poszczególnymi dokumentami – umowy, regulaminy, a później z nowymi przepisami RODO oraz dokumentami związanymi z działalnością online (m.in. Polityka Prywatności czy sklep online).

Z wielką ulgą i wręcz niedowierzaniem (że mój problem może być wreszcie rozwiązany raz na zawsze), wykupiłam kurs Kingi. Kinga w kursie nie tylko uporządkowała wszystkie zagadnienia tematyczne w jednym miejscu, ale krok po krok cierpliwie i klarownie wytłumaczyła wszelkie zawiłości języka prawniczego.

Wykupienie kursu zaoszczędziło mi sporo czasu, niepotrzebnych nerwów i obaw, że może nie dopatrzyłam jeszcze czegoś istotnego. Po przejściu przez kurs śpię spokojnie.

Agata’s Way To Grow

***

Aleksandra Jakubowska

właścicielka platformy edukacyjnej dla osób, które chcą uczyć się języka niemieckiego Niemiecka Sofa

Pakiety umów od Pani Kingi są świetnie przygotowane. Czułam się, jakby Pani Kinga siedziała obok i wszystko tłumaczyła mi krok po kroku.

Dzięki niej wiem, że dokumenty, które będę przygotowywać, są profesjonalne i nie ma w nich żadnych istotnych błędów. Polecam współpracę z Panią Kingą!

Niemiecka Sofa

***

Anna Podemska

właścicielka szkoły językowej Lang Labs

Prowadzę szkołę językową i zgłosiłam się do Pani Kingi, by sporządziła mi wszystkie niezbędne dokumenty do mojej działalności.

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i rzetelności wykonanego zlecenia. Bardzo zależało mi na spersonalizowaniu tych dokumentów, a nie tylko na ogólnych dokumentach, które mają wszyscy.

Dlatego Pani Kinga przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę ze mną, by uwzględnić moje metody nauczania i wszystkie szczegóły, które chciałam zawrzeć w umowach dla kursantów. Bardzo podoba mi się, że nie są to jednostronne dokumenty.

Poza tym wszystko jest napisane bardzo zrozumiałym językiem, co dodatkowo czynie te dokumenty przejrzystymi.

Jeśli szukasz wsparcia prawnego i chcesz, by Twoja strona, fanpage na FB oraz umowy z klientami posiadały bardzo profesjonalne dokumenty, to z całego serca polecam Kingę Konopelko!

LangLabs

***

Sabina Polak-Tokarz

właścicielka szkoły i platformy językowej Mów po angielsku.pl

Jestem wdzięczna pani Kindze za przygotowanie pakietu dokumentów dla mojej szkoły językowej.

Pojawiły się tam nawet takie kwestie, o których sama nie pomyślałam a warto je zabezpieczyć.

Szczerze polecam!

Mów po angielsku

***

Krzysztof Bukowski

dyrektor rozwoju biznesu w szkole językowej Metrostacja

Przez jakiś czas szukałem radcy prawnego (rozmawiałem z kilkoma) do realizacji mojego nowego projektu i gdy trafiłem na Panią Kingę od razu stwierdziłem, że to będzie dobry wybór.

Współpraca odbywała się w pełni zdalnie (telefon/email/Facebook) w bardzo przyjaznej atmosferze. Wszystkie sprawy załatwione w bardzo szybkim terminie.

Podobało mi się także bardzo pragmatyczne podejście Pani Kingi do tematów związanych z prawem.

Na pewno w przyszłości też skorzystam z usług Pani Kingi.

Metrostacja.pl

***

Alicja Zawada 

project Engineer, Dev. Team Leader w Rockwell Automation

Szukając wiarygodnych informacji prawnych i pomocy dotyczącej złożenia urzędowego wniosku przypadkiem trafiłam na stronę internetową pani Kingi i jej artykuł opisujący typowy dla mojej branży problem.

Zadzwoniłam i ponieważ rozmowa była bardzo profesjonalna i rzeczowa, a pani Kinga niezwykle miła i pomocna zdecydowałam się skorzystać z usługi, która została zrealizowana szybko i profesjonalnie.

Dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu.

Z czystym sumieniem bardzo polecam!

Rockwell Automation

***

Anna Starzyńska

właścicielka szkoły językowej EnglishLand

Zdecydowanie polecam usługi Pani Kingi Konopelko!

Dokumenty przygotowywane przez Panią są jasne, przejrzyste i doskonale wyjaśnione. Kontakt z Panią Kingą jest natychmiastowy.

Czuję się doskonale zaopiekowana w kwestii prawnych mojej szkoły językowej. ❤

EnglishLand

***

Sylwia Clayton

właścicielka platform z materiałami dla lektorów języka angielskiego SylwiaClayton.com

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kingi Konopełko.

Profesjonalna i bardzo miła współpraca.

Pani Kinga bardzo dokładnie wyjaśniła moją sprawę, a przy tym była bardzo cierpliwa.

Polecam serdecznie!

SylwiaClayton.com

***

Joanna Cichocka

Właścicielka platformy edukacyjnej Mat4fun.pl

Polecam bardzo.

Skorzystałam z zakupu Pakietu dokumentów dla Szkół Językowych i firm z branży edukacyjnej.

Dokumenty przygotowane w jasny i przejrzysty sposób, łatwo mogłam uzupełnić i dostosować do mojej działalności.

Gorąco polecam!

Mat4fun.pl

***

Sandra Scholz

Lingwistka i poliglotka, właścicielka platformy MadamePolyglot.pl

Pani Kinga została mi polecona przez znajomych nauczycieli.

Pomogła mi ogarnąć i uprościć dość zawiłe kwestie regulaminu oraz poprawiła umowy, które nie były dobrze przygotowane przez innego radcę prawnego.

Do każdej umowy odbyła się bardzo rzetelna i pomocna konsultacja telefoniczna.

Byłam naprawdę zadowolona ze współpracy i będę wracać do Pani Kingi również w przypadku innych projektów w przyszłości.

MadamePolyglot.pl