Kinga Konopelko

radca prawny

Na co dzień dbam o spokój przedsiębiorców. Pomagam im działać legalnie i bezpiecznie, łącząc prawo z podejściem biznesowym. Tworzę umowy, wdrażam RODO, wspieram w prawnych aspektach działalności online. Wspieram branżę edukacyjną.
[Więcej >>>]

Sklep +48 669 505 374

Opinie

***

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Kingą Konopelko, bo jest to osoba, z którą z przyjemnością się współpracuje dzięki cechom takim jak komunikatywność, uważne słuchanie, chęć pomagania innym i rzetelność.

W związku z moimi planami rozwoju w branży edukacyjnej pojawiło się u mnie wiele kwestii prawno-podatkowych, które potrzebowałem rozstrzygnąć. Dlatego odezwałem się do Pani Kingi Konopelko. Wysłałem plik z pytaniami i bardzo szybko otrzymałem wycenę wraz z terminem realizacji. Pani Kinga na bieżąco dawała znać o statusie wykonywanego zlecenia.

Widać było, że mam do czynienia z profesjonalistą. Odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymałem w formie pisemne, bo tak też wspólnie ustaliliśmy. Dzięki temu w każdej chwili jestem w stanie do nich wrócić. Odpowiedzi zostały napisane bardzo profesjonalnie i językiem, który byłem w stanie zrozumieć bez większych problemów.

Dodatkowo miałem kilka pytań uszczegóławiających, które omówiliśmy wspólnie w formie wideokonferencji. Widząc profesjonalizm Pani Kingi, zakupiłem u niej również „Pakiet MAX dla szkoły językowej – Pakiet dokumentów”, który również polecam.

Poza tym skorzystałem jeszcze kilka razy z usług Pani Kingi w większych lub mniejszych sprawach, za każdym razem byłem bardzo zadowolony i z pewnością jeszcze nie raz będę korzystał z usług prawnych w kancelarii Pani Kingi Konopelko.

Marcin Kujda, prywatny nauczyciel, twórca platformy edukacyjnej dla maturzystów bravel.pl

***

Prowadzę firmę od kilkunastu lat, ale od zawsze brakowało mi łatwego, na wyciągnięcie ręki dostępu do wzorów dokumentacji niezbędnej każdej szkole językowej. Męczyłam się z poszczególnymi dokumentami – umowy, regulaminy, a później z nowymi przepisami RODO oraz dokumentami związanymi z działalnością online (m.in. Polityka Prywatności czy sklep online).

Z wielką ulgą i wręcz niedowierzaniem (że mój problem może być wreszcie rozwiązany raz na zawsze), wykupiłam kurs Kingi. Kinga w kursie nie tylko uporządkowała wszystkie zagadnienia tematyczne w jednym miejscu, ale krok po krok cierpliwie i klarownie wytłumaczyła wszelkie zawiłości języka prawniczego.

Wykupienie kursu zaoszczędziło mi sporo czasu, niepotrzebnych nerwów i obaw, że może nie dopatrzyłam jeszcze czegoś istotnego. Po przejściu przez kurs śpię spokojnie.

Agata Gorzelana-Weinstok, właścicielka firmy językowo-szkoleniowej, twórczyni przestrzeni rozwojowej Agata’s Way To Grow, certyfikowana trenerka biznesu, coach, mówczyni.

***