Kinga Konopelko

radca prawny

Na co dzień dbam o spokój przedsiębiorców. Pomagam im działać legalnie i bezpiecznie, łącząc prawo z podejściem biznesowym. Tworzę umowy, wdrażam RODO, wspieram w prawnych aspektach działalności online. Wspieram branżę edukacyjną.
[Więcej >>>]

Sklep +48 669 505 374

O mnie

O mnie, czyli co prawnik może wiedzieć
o szkole językowej i branży edukacyjnej?

Nazywam się Kinga Konopelko i jestem radcą prawnym. Swoją kancelarię prowadzę we Wrocławiu, ale klientów obsługuję w całym kraju.

Na co dzień dbam o spokój przedsiębiorców, szczególnie działających w branży edukacyjnej. 

Dlaczego branża edukacyjna?

Dylematy Szkół Językowych i firm z branży edukacyjnej są mi bliskie. Moi rodzice taką Szkołę prowadzili – jako jedną z pierwszych w mieście, a ja mocno byłam zaangażowana w cały proces związany z prowadzeniem Szkoły.  Obsługiwałam Klientów, odbierałam telefony, znałam całą ofertę, a jako dziecko – rozdawałam ulotki, naklejałam ogłoszenia o kursach. 

Dokładnie pamiętam jak ważne były dla mnie miesiące, które są decydujące dla Szkoły, czyli sierpień/ wrzesień/ październik, a później styczeń/luty,

Uwierz mi, że… nawet gdy byłam dzieckiem i rodzice prowadzili rekrutacje, zawsze wyczuwałam, czy danego dnia „udało się” pozyskać kursanta czy też nie.

Bardzo długo chciałam pójść w ich ślady. 

Zaczęłam nawet studia na filologii angielskiej i prawie.

Ostatecznie – moje serce zostało przy prawie, ale branża edukacyjna nadal pozostała mi bardzo bliska.

Łączenie tych dwóch – ważnych dla mnie obszarów – prawa i współpracy z branżą edukacyjną jest dla mnie niezwykle ważne. Cieszę się, że mogę z Wami współpracować i dzielić się z Wami wskazówkami dot. tego jak bezpiecznie, spokojnie i zgodnie z prawem działać prowadząc działalność w tej branży.

Kiedy może Ci się przydać moja pomoc?

Tworzę umowy, wdrażam RODO, dostarczam gotowe i sprawdzone rozwiązania dla Twojego biznesu. Dzielę się wskazówkami na blogu i podczas bezpłatnych webinairów.

Jestem autorką Pakietu dokumentów z instrukcjami wideo dla Szkoły Językowej oraz Pakietu dokumentów – współpraca z lektorem. W sklepie prawnym znajdziesz także wzory innych dokumentów, które pomogą Ci prowadzić swoją Szkołę bezpiecznie i ze spokojem. Jeśli potrzebujesz indywidualnej usługi przygotowania umowy czy Regulaminu dla Twojej Szkoły Językowej lub konsultacji, podczas której opracuje strategię dotyczącą legalnego budowania Twojego biznesu, również mogę Ci w tym pomóc.

Jeśli samodzielnie przygotowujesz dokumenty, korzystaj z tych materiałów, które Ci udostępniam. Mam nadzieję, że w pełni z nich skorzystasz.

Powodzenia!

***